1 / 4 Personen
Antequera, Andalusië Vanaf € 1.190
- Vlakbij meer van Iznajar
- Onder vrouwelijk bestuur
- Groot gedeeld zwembad
Beschrijving vakantiehuis Casa Priego Quatro in Andalusië
Deze vakantiewoning in de buurt van Iznajar en haar prachtige meer is onderdeel van een eeuwenoude boerderij, oftewel een cortijo, die heden ten dage bestaat uit 3 aparte woningen. Casa Priego Quatro dankt haar naam aan het riviertje waar het aan ligt en het feit dat dit vakantiehuis geschikt is voor maximaal 4 personen.
Nabije omgeving van Casa Priego Quatro
Iznajar op 5 minuten rijden van het vakantiehuis is een indrukwekkend dorp, gebouwd bovenop een berg, middenin het grootste stuwmeer van Andalusië. Om Iznajar te bereiken vanuit het zuiden of noorden, moet u altijd een (lange) brug over. Op het meer worden o.a. boottochten georganiseerd, en er is een strand met restaurant, een fijne plek om een zomerdag door te brengen. Het grootste dichtstbijzijnde dorp is Rute op ongeveer een kwartier rijden, hier vindt u grotere supermarkten en verschillende musea. Alle musea in Rute zijn gerelateerd aan eten of drinken; zo zijn er bijvoorbeeld een anijs-, ham-, suiker- en chocolademuseum te bezoeken. Op een uur vanaf Casa Priego Quatro bereikt u grotere steden als Cordoba, Granada en Malaga. Iznajar ligt als het ware op een drie provinciën punt, zoals we in Nederland, België en Duitsland, het drielandenpunt kennen. Prima uitvalsbasis om deze Koningssteden te bezoeken dus.
Indeling van Casa Priego Quatro
Alles binnen de Casa is gelijkvloers, u parkeert voor uw privéterras met eethoek en loungebanken + stenen barbecue. Via de voordeur bereikt u de lange gang, met bij binnenkomst rechts, de woonkamer met zithoek, tv en houtkachel. Links de ruime keuken, met eethoek en alle apparatuur die zich kunt wensen. Verderop in de gang aan weerszijden een slaapkamer voor 2 personen, een met 2-persoonsbed en een met twee 1-persoonsbedden. Aan het einde van de gang de gedeelde, moderne badkamer met wastafel, toilet en inloopdouche. Het grote zwembad bereikt u buitenom via een trap aan de achterzijde van het huis. Casa Priego Quatro staat als het ware tegen de heuvel aangebouwd, verscholen tussen stenen muren en de heuvelwand, waardoor het in dit in de zomer altijd heerlijk koel is en in de winter juist heel behaaglijk warm blijft.
Tip van la Taha
Boek een rondvaart op het meer via Andalucian Laketours. Afvaarten zijn in principe iedere dag om 10.30 en 12.00 uur vanaf het strand van Iznajar, op 5 minuten rijden van uw vakantiewoning. Dit is een heel leuke manier om Iznajar en haar prachtige natuur te ontdekken. Er is in uw vakantiehuis op verzoek een gekoelde picknickmand beschikbaar om een drankje en een hapje te nuttigen tijdens uw boottocht. De kapitein van de boot spreekt uitstekend Engels.
Opmerkingen
• Casa Priego is onderdeel van een grotere cortijo. Als het buurhuis ook verhuurd is, is het zwembad dus gedeeld.
• Het zwembad is 8x5 meter. Heeft voldoende ruimte, loungehoekjes en ligstoelen voor iedereen.
• Waarborgsom van € 100,-.
• Dichtstbijzijnde vliegveld is Malaga (AGP) op een uur rijden van dit vakantiehuis.
Faciliteiten
- Zwembad
- Ligstoelen
- WiFi internet
- Tv met Firestick aansluiting
- Dvd speler
- Wasmachine
- Vaatwasser
- Magnetron
- Oven
- Dolce Gusto koffiezetapparaat
- Barbecue (houtskool)
- Houtkachel
- Electrische bijverwarming
- Kinderbedje en kinderstoel
- Apart kinderzwembad beschikbaar
- Spellenkamer bij zwembad (o.a. pingpong)
- Ventilatoren in alle kamers
- Handdoeken voor zwembad
- Handdoekdrogers
- Welkomstpakket
- Te reserveren vanaf 3 nachten
&nbap;

Klik in de kalender op de gewenste aankomst- en vertrekdag en geef het aantal personen op.
U ziet dan het totale huurbedrag voor de door u gewenste periode.
- Minimaal verblijf is 3 nachten. In dat geval zijn de schoonmaakkosten van € 40,- niet inbegrepen.
-
Kwaliteit
Ieder vakantiehuis hebben we zelf geselecteerd, bezocht en beoordeeld. U krijgt exact wat u op de website ziet. Kwaliteit verzekerd! La Taha is al Spanje-specialist sinds 1996. -
Breed aanbod
Voor ieder wat wils. Een villa met een grote tuin met zwembad, knus vakantiehuis in een dorp met mooi terras, en meer. Alle woningen hebben wij persoonlijk voor u geselecteerd, en beoordeeld. -
Enthousiast
We komen regelmatig in ieder gebied om contact te houden met onze eigenaren en nieuwe huizen te beoordelen. We wonen zelf met veel plezier in het hart van Andalusië. We delen dit enthousiasme graag met onze klanten. -
Efficiënt
We verwerken uw boeking alle dagen van de week. Heeft u extra vragen of advies nodig, dan beantwoorden we uw mail meestal per omgaande. Ook kunt u altijd degene te spreken krijgen die het huis dat uw interesse heeft kent.